Минулого року МОЗ на своєму сайті запустило розділ «Портал вакансій для медичних працівників» – аби допомогти кожному медику, хто потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить. 

Упродовж перших місяців було розміщено понад тисячу вакансій з різних регіонів країни, 20% яких наразі успішно закриті. Такі приклади ми наводили неодноразово. Наприклад, про хірурга та анестезіолога із Запорізької та Донецької областей, які працевлаштувалися в Таращанській лікарні на Київщині.

Станом на зараз для медичних фахівців на сайті подано близько 200 активних вакансій, і  їхня кількість змінюється щодня. 

Портал вакансій медичних працівників є простим та зручним у користуванні. Кандидати можуть ознайомитися з усіма можливими опціями працевлаштування, додатковими перевагами та можливостями. А саме:

  • Щоб знайти вакансії у бажаному регіоні, медик може скористатися фільтром за областю, вказавши необхідну у полі «Область». 
  • Заклади охорони здоров’я можна відфільтрувати за формою власності та обрати з-поміж державних, комунальних, приватних тощо.
  • Вакансії можна фільтрувати і за посадою. Для цього слід вибрати необхідну посаду з випадного списку. Фільтр автоматично їх відсортує за запитом та видасть усі відповідні.

В описі вакансії міститься вся необхідна інформація, включно з вимогами до кандидата, розміром заробітної плати та додатковими перевагами.

«Через війну тисячі українських медиків стали внутрішньо переміщеними особами. З огляду на нове місце проживання, нові життєві обставини через портал вакансій якраз можна вибрати пропозиції, що підходять. І не потрібно переглядати загальні сайти з пошуку роботи, достатньо цього спеціалізованого розділу. Крім того, вакансії подають заклади охорони здоров’я будь-якої форми власності звідусіль. У вакансії описані посадові обов’язки, кваліфікаційні вимоги, умови оплати праці та інші додаткові переваги (службове житло, проїзд, соціальний пакет…)», – говорить заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

МОЗ запрошує тих, хто шукає роботу, користуватися цим порталом та закликає роботодавців активно розміщувати вакансії, адже так разом зможемо посилити медичну систему в боротьбі проти ворога! 

https://work.moz.gov.ua/

 

Учора, 30 березня 2023 року, обірвалося життя лікаря-терапевта Зленка Володимира Володимировича. Весь колектив Комунального некомерційного підприємства “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської міської ради висловлює свої співчуття та розділяє скорботу з родиною померлого.

 

Для лікарні це безсумнівно непоправна втрата. Усе своє життя Володимир Володимирович присвятив допомозі тим, хто потребує. Він завжди відзначався високим рівнем професійності, дисциплінованості, а також уважним і чуйним ставленням до хворих. Лікар завжди був готовий прийти на допомогу, тому його поважали та ним захоплювалися, як колеги, так і пацієнти.

 

Після закінчення Запорізького медичного інституту (1980) працював лікарем відділення швидкої допомоги у Бериславській ЦРЛ. 3 1982 року став дільничним лікарем-терапевтом поліклініки. З 1990 року  Володимир Володимирович очолив терапевтичне відділення центральної районної лікарні та обіймав цю посаду протягом багатьох років.. Прощання з померлим відбудеться 1 квітня 2023 року у м. Херсон.

06.02.2022 року було підписано договір між КНП "Бериславська ЦРЛ" та НСЗУ за 16 пакетами медичних послуг. Відповідно до постанови КМУ від 12.01.2022 №2 "Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров'я" заробітна плата у розмірі 13,5 тис грн медичним сестрам та 20 тис грн лікарям нарахована.