Завідувач відділенням, лікар акушер-гінеколог  вищої категорії

Ремінний Олег Вікторович

тел. (05546) 7-57-79

 

 

 Старша медична сестра

Лазар Світлана Віталіївна

тел. (05546) 7-65-87

 

Акушерсько - гінекологічне відділення має 20 ліжок.

Пологове відділення на 10 ліжок. Має оснащення: 3 сімейні пологові палати; 8 індивідуальних пологових палат; 2 пологові зали, палата інтенсивної терапії новонароджених, операційна. Відділення забезпечено апаратом штучної вентиляції легень новонароджених, 3-кувези, реанімаційний стіл для новонароджених, 3 лампи фототерапії, 3 інфузомати.

У відділенні надається допомога в пологах згідно другого рівня акредитації ургентна та планова жителькам Бериславського району та прилеглих населених пунктів сусідніх районів.

В 2017 році лікарня і відділення повторно підтвердили статус “Лікарня доброзичлива до дитини”.

Гінекологічне відділення на 5 ліжок, має оснащення: операційна, оглядова, маніпуляційна та 6 палат. В відділенні надається допомога гінекологічним хворим з запальними захворюваннями, пухлинами, кровотечами, вагітним з невиношуванням, гестозами, невідкладними станами.

Патології вагітних 5 ліжок.

crl

У відділенні виконуються всі види невідкладних оперативних втручань, а також планові оперативні втручання, пластичні операції, надпіхвова ампутація матки, екстерпація матки.

З 2014 року проводяться лапароскопічні операції як у плановому та і в ургентних випадках.

На теперішній час в лікарні будується новий акушерсько-гінекологічний корпус, в якому планується відкрити міжрайонний перинатальний центр.

Кадри: у відділенні працює 3 лікаря акушер-гінеколога ( 1- перша категорія, 2- друга категорія) та 4 лікаря - за суміцництвом в чергуваннях, 1 лікар-неонатолог вищої категорі.